pub-2868226828236209"/> ');
OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Relaxace a uvolnění » Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou

Nepleťte si cukrovou pastu s cukrovou vatou. Depilace cukrovou pastou je sice mnohem méně bolestivá, než voskem. Tak sladké jako cukrová vata to ale rozhodně není. Tento způsob depilace patří mezi nejoblíbenější trend kosmetiček. A abychom se nenechaly zmást cukrem v názvu depilace, je vhodná také pro diabetičky. Depilace cukrovou vatou zaručuje odstranění i kratších chloupků, účinně a téměř bezbolestně. Tento typ depilace je vhodný také pro ženy s ekzémem, velmi citlivou pokožkou a trpící problémem se zarůstáním chloupků.

Cukrová pasta je 100% přírodní, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto nedráždí ani tu nejjemnější pokožku. Jedná se o zmodernizovaný materiál a depilační techniku, která funguje na bázi starověkých receptů. Cukrová pasta odstraňuje celé chloupky. Nanáší se na pokožku, která by měla být čistá a nemastná. Po aplikaci pasta uvolňuje chloupky z ústí folikulu a chloupky se vytrhávají i s kořínky. Proto je tato depilace méně bolestivá a vydrží déle, než jiné depilační techniky. Také nedochází k podráždění a je maximálně eliminováno přetrhávání a zarůstání chloupků.

Depilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže. Po cukrové depilaci se můžete opalovat již druhý den. Lze na ni přijít i s opálenou pokožkou. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní.

Při pravidelném depilovaní cukrovou pastou dochází k zjemnění a řídnutí chloupků. Pokud máte problémy se zarůstáním chloupků, je pro vás cukrová depilace to pravé. Depilační cukrová pasta je ideální právě na citlivá místa, kde vosk může způsobit podráždění či dokonce modřiny a ranky. Depiluji s ní třísla, intimní partie (brazilská depilace), podpaží, obličej, pupík a okolí prsních bradavek atd. Depilace cukrovou pastou nevadí ani těhotným ženám

Po depilaci nedoporučuji 24 hodin vystavovat pokožku slunci nebo solarku a nadměrnému pocení.

                          CENÍK
Obočí        100,- Kč
Tváře        200 ,- Kč
Horní ret 100,- Kč
Brada    100,- Kč
Nosní dírky 100,- Kč
Uši 100,- Kč
Podpaží 200,- Kč
Paže (od ramene po loket) 300,- Kč
Ruce po loket (vč. prstů) 300,- Kč
Prsty 150,- Kč
Pruh na břiše (okolí pupíku) 200,- Kč
Břicho 350,- Kč
Hrudník od 450,- Kč
Ramena    300,- Kč
Záda (horní část) 450,- Kč
Záda (dolní část) 450,- Kč
Záda celá 800,- Kč
Hýždě 350,- Kč
Třísla (vnitřní stehna) 300,- Kč
Stehna (bez třísel) 450,- Kč
Stehna (vč. třísel) 700,- Kč
Lýtka (vč. kolena) 500,- Kč
Celé nohy (bez třísel, vč.prstů) 850,- Kč
Relaxační masáž pro muže

Vzrušuje-li Vás běžná masáž, ale něco málo navíc” Vám u ní chybí, pak klasická relaxační intimní masáž bude přesně tím, co Vás nadchne. Kromě všech příjemných doteků na zádech a šíji se Vám totiž z velké části dostane i masáže v oblasti pod ručníkem. Po této proceduře se člověk cítí klidný a příjemně naladěný. Objevíte nový rozměr relaxace a svou oázu klidu a pohody.

Technika, kterou masíruji  nevznikala jen tak samovolně, není to žádný free style, je v souladu s potřebami mužského těla.

U této masáže používám různé styly masážních technik, variace dlouhých masérských tahů. Obdržíte zvláštní péči a je na Vás jestli si jen mlčky vychutnáte chvíli pohody a uvolnění. Vzrušení není na obou stranách, vy jste ten kdo na masáži přijímá láskyplný dotek. Slovem "láskyplný" rozumím atmosféru, ve které je masírovaný přijímán se svým tělem, svou sexualitou a jejími projevy, tedy i v případě erekce či naopak její absence. Zásadní rozdíl je však v tom, že cílem masáže není ani navození vzrušení a erekce. To vše však může být její součástí.

Nechte se hýčkat doteky, které uvolní nejen svalové napětí. U mě si odpočinete a nové síly načerpáte.

Relaxační masáž bude mít takové účinky, jaké dokážete přijmout. Není možné mít očekávání a přitom nechtít změnit svůj přístup hlavně sám k sobě nebo naplno důvěřovat a odevzdat se tomu, kdo Vám masáž poskytuje. Musí to však být důvěra zasloužená, ne automatická

 

  60  minut   1299Kč   

  90  minut   1699 Kč  

120  minut   2299 Kč  

150  minut   2899 Kč  

180 minut    3499 Kč  

 

 

Účinky masáže

Relaxační masáž bude mít takové účinky, jaké dokážete přijmout. Není možné mít očekávání a přitom se nechtít uvolnit, nechtít změnit svůj přístup k lidem a hlavně sám k sobě nebo naplno důvěřovat a odevzdat se tomu, kdo Vám masáž poskytuje. Musí to však být důvěra zasloužená, ne automatická, nekritická a bezmezná. Cílem není zvládnutí ejakulace ani mutiorgasmický prožitek, cílem je vaše uvolnění jak těla i mysli.

 

uvolnění emocí

získání bližšího vztahu k svému tělu

získání zvýšené vnímavosti vůči sobě

zvýšené využití naší životní energie

možnost zažití dosud nepoznaných stavů těla i duše

možnost odstranění fyzických, psychických a emočních bloků

Masáž prostaty

Masáže prostaty jsou určeny k prevenci a léčbě onemocnění a k pravidelné péči jak prostaty, tak i konečníku. V současné době většina lékařů jen kontroluje prostatu, a pokud zjistí problém, jen předepíší léky, pro lékaře není nezbytnou nutností provádět masáže prostaty. Když tuto masáž vyzkoušíte, ihned zjistíte její zdravotní výhody.

Léčivá masáž prostaty + 300 kč k výše uvedeným masážím.Masáže její účinky na organismus a důvod proč se nechat masírovat pravidelně.

Masáž má účinek na většinu částí lidského organismu. V první řadě na kůži, podkožní vazivo, lymfu, dále svalstvo, nervy , srdce a cévy dýchací aparát, klouby, šlachy, samozřejmě vnitřní orgány a některé žlázy.

Účinek na kůži: Kůže pokrývá povrch celého těla a zprostředkovává styk s okolím. V kůži jsou umístěny smyslové buňky jako jsou nervová zakončení, potní a mazové žlázy. Masáží tedy vyloučíme z mazových žlázek tuk a tak kůži promastíme.Zvýší se množství vyloučeného potu a zlepší se prokrvení a dochází k odstraňování škodlivin. Masáží zvýšíme teplotu kůže až o 1,5 st. C, což má z velký význam i pro teplotu svalstva. Pravidelnou masáží se stává pokožka vláčnou, je pružnější a pevnější a nepodléhá tolik tvorbě vrásek.

 Podkožní vazivo: Stejný účinek masáže. Dochází ke zrychlení odstraňování přebytečné vody a škodlivých látek.

 Šlachy: Zde se také hromadí škodlivé látky, tuk a voda. To je především způsobeno velkou námahou nebo naopak nečinností.

 Klouby: Masáží zrychlíme krevní oběh, tím i příjem okysličené krve a dojde k vyplavení škodlivých látek. Mezi škodlivé látky které se

hromadí v kloubech patří kysličník uhličitý, kyselina mléčná, máselná a kreatinin.

 Kosterní svalstvo: Pravidelnou masáží dochází k odstranění únavných látek a k prokrvení. Při přechodu šlach na svaly, což jsou místa většinou špatně prokrvená, se objevují zatvrdliny. Objevují se u sportovců a nebo u lidí kteří trpí svalovou nečinností. Bolestivé zatvrdliny snižují výkon svalů a proto jejich masáží přineseme velkou úlevu. Stejně tak i bolestivý a zduřelý sval můžeme jemnou masáží uvolnit a relaxovat. Unavený sval v sobě také obsahuje kyselinu mléčnou, kysličník uhličitý a kreatinin.

 Krevní oběh: Masáží se ulehčí srdeční práce,prohloubí se srdeční stahy a zpomalí se jeho činnost. Nezrychlujeme tepenní oběh.

 Mízní systém: Mízou odvádíme odpadové látky,mikrobiální jedy a choroboplodné výpotky. Nejvíce bývají postiženy dolní končetiny.

Dýchací aparát: prohlubuje se dech a zvyšuje kapacita plic.

Zažívací trakt: Účinek se projevuje zvýšenou chutí k jídlu, zvyšováním vylučování kyseliny solné žaludeční sliznicí a zvýšeným vylučováním žluči. Dobře provedená masáž tedy harmonizuje organismus jako celek a pokud je pravidelná může podstatnou měrou zlepšit zdravotní stav.

 

 Všeobecná indikace a kontraindikace masáže

Rekonvalescenci po tělesném vyčernání a po těžkých chorobách.

Vadné držení těla a vady na páteři – skolióza, kyfóza.

Chronické choroby dýchacích cest s následným ztuhnutím hrudníku a pomocného dechového svalstva.

Stavy po úrazech, po operacích, po popáleninách. Po úrazech kloubů - masáž vede k lepšímu prokrvení, snížení bolesti a posléze se pohyb vrátí do normální stavu.

Některé druhy neuróz – určí lékař.

Některé choroby srdeční a cévní - pokud přetrvávají otoky.

Obrně horních a dolních končetin, některých svalových skupin trupu.

Chronické degenerativní onemocnění kloubů, šlach a povázek

Podvrtnutí - úraz

 Masáže nejsou vhodné:

U některých duševních chorob – schizofrenie

Srdeční dekompenzace

Odvápněním kostí

Těsně po jídle

Úplný zákaz masáže:

Horečka

Vysoký krevní tlak

Zhoubné nádory

Kožní hnisavé onemocnění – např. bodnutí hmyzem, odřeninách, pokousáním zvířetem.

Křečové žíly – podle stavu, záněty žil a trombóza.

Tuberkulóza kostí, kloubů, šlach a aktivní TBC plic.

Záněty ledvin

Poruchy krvácivosti

Akutní záněty dutiny břišní, záněty žlučníku

Akutní kloubní záněty

Pod vlivem alkoholu a návykových látek