pub-2868226828236209"> Depilace cukrovou pastou | Masáže Kouzlo doteku
OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Napadne Vás proč právě masáž?

Protože žijeme v hektické době. Neustále spěcháme, řešíme různé záležitosti. Jsme neustále v jednom kole, neodpočíváme. Chceme být ti nejlepší a to si odnáší svou daň. Úspěch, uznání, prestiž, finance věci, které jsou hlavním cílem v našich životech a zapomínáme odpočívat. Neustálá práce, žádný pořádný odpočinek, žádná relaxace a z tohoto stresu a shonu dnes mívají většinou lidé nejen zdravotní, ale i psychické potíže.
Masáž je vlastně to nejmenší a nejjednodušší co si můžete dopřát a tím pro  sebe a své fyzické i duševní zdraví něco málo udělat.
 

 

 

Pravidelné masírování zlepšuje fyzickou i psychickou kondici, zbavuje napětí. Patří k nejlepším prostředkům jak odbourat každodenní stres.

 

Motto:

Planeta nepotřebuje víc úspěšných lidí.
Planeta zoufale potřebuje víc mírotvorců, léčitelů, restaurátorů, vypravěčů a milujících všeho druhu.
(Dalai Lama)
Depilace cukrovou pastou

Nepleťte si cukrovou pastu s cukrovou vatou. Depilace cukrovou pastou je sice mnohem méně bolestivá, než voskem. Tak sladké jako cukrová vata to ale rozhodně není. Tento způsob depilace patří mezi nejoblíbenější trend kosmetiček. A abychom se nenechaly zmást cukrem v názvu depilace, je vhodná také pro diabetičky. Depilace cukrovou vatou zaručuje odstranění i kratších chloupků, účinně a téměř bezbolestně. Tento typ depilace je vhodný také pro ženy s ekzémem, velmi citlivou pokožkou a trpící problémem se zarůstáním chloupků.

Cukrová pasta je 100% přírodní, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto nedráždí ani tu nejjemnější pokožku. Jedná se o zmodernizovaný materiál a depilační techniku, která funguje na bázi starověkých receptů. Cukrová pasta odstraňuje celé chloupky. Nanáší se na pokožku, která by měla být čistá a nemastná. Po aplikaci pasta uvolňuje chloupky z ústí folikulu a chloupky se vytrhávají i s kořínky. Proto je tato depilace méně bolestivá a vydrží déle, než jiné depilační techniky. Také nedochází k podráždění a je maximálně eliminováno přetrhávání a zarůstání chloupků.

Depilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže. Po cukrové depilaci se můžete opalovat již druhý den. Lze na ni přijít i s opálenou pokožkou. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní.

Při pravidelném depilovaní cukrovou pastou dochází k zjemnění a řídnutí chloupků. Pokud máte problémy se zarůstáním chloupků, je pro vás cukrová depilace to pravé. Depilační cukrová pasta je ideální právě na citlivá místa, kde vosk může způsobit podráždění či dokonce modřiny a ranky. Depiluji s ní třísla, intimní partie (brazilská depilace), podpaží, obličej, pupík a okolí prsních bradavek atd. Depilace cukrovou pastou nevadí ani těhotným ženám

Po depilaci nedoporučuji 24 hodin vystavovat pokožku slunci nebo solarku a nadměrnému pocení.

                          CENÍK
Obočí        100,- Kč
Tváře        200 ,- Kč
Horní ret 100,- Kč
Brada    100,- Kč
Nosní dírky 100,- Kč
Uši 100,- Kč
Podpaží 200,- Kč
Paže (od ramene po loket) 300,- Kč
Ruce po loket (vč. prstů) 300,- Kč
Prsty 150,- Kč
Pruh na břiše (okolí pupíku) 200,- Kč
Břicho 350,- Kč
Hrudník od 450,- Kč
Ramena    300,- Kč
Záda (horní část) 450,- Kč
Záda (dolní část) 450,- Kč
Záda celá 800,- Kč
Hýždě 350,- Kč
Třísla (vnitřní stehna) 300,- Kč
Stehna (bez třísel) 450,- Kč
Stehna (vč. třísel) 700,- Kč
Lýtka (vč. kolena) 500,- Kč
Celé nohy (bez třísel, vč.prstů) 850,- Kč