pub-2868226828236209"> Havajská masáž LOMI LOMI | Masáže Kouzlo doteku
OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Havajská masáž Lomi Lomi

 
 

Vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z Havajských ostrovů.

Použití prstů, dlaní a hlavně loktů a předloktí. Důležitá je především rytmika a energičnost pohybů. Někteří klienti přirovnávají pohyby k lehkým mořským vlnám přecházejícím přes jejich tělo. Masírováno je celé tělo, především záda, ale také stehna, kyčle, paže, šíje, krk. Svoje důležité místo má také jemná, uklidňující hudba.

 

Masáž celkově harmonizuje tělo i duši, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, podporuje přirozenou detoxikaci těla, odstraňuje bolest svalů i napětí. „Lomi lomi“ napomáhá rozproudit energii v těle, uvolnit energetické bloky stejně tak jako zatuhlé svaly. Zbavuje tělo únavy, zlepšuje koncentraci, přináší pocit osvěženi a znovunabytí sil.

 

Masáže Vám dopřejí chvíli uvolnění a pohody.

 

 

Cena masáže

30 minutová masáž je zaměřená na vámi zvolené problémové partie           399 Kč

( šíje, záda nebo chodidla, nohy)

 60 minutová masáž je zaměřená na (šíji, záda, nohy ze zadu)                        899 Kč

 90 minutová masáž je zaměřená na (šíji, záda, chodidla, nohy, ruce)         1299 Kč

 120 minutová masáž zaměřená na celé tělo zepředu i zezadu                      1699 Kč

Každá další započatá 1/4 hodina +300 Kč
Napadne Vás proč právě masáž?

Protože žijeme v hektické době. Neustále spěcháme, řešíme různé záležitosti. Jsme neustále v jednom kole, neodpočíváme. Chceme být ti nejlepší a to si odnáší svou daň. Úspěch, uznání, prestiž, finance věci, které jsou hlavním cílem v našich životech a zapomínáme odpočívat. Neustálá práce, žádný pořádný odpočinek, žádná relaxace a z tohoto stresu a shonu dnes mívají většinou lidé nejen zdravotní, ale i psychické potíže.
Masáž je vlastně to nejmenší a nejjednodušší co si můžete dopřát a tím pro  sebe a své fyzické i duševní zdraví něco málo udělat.
 

 

 

Pravidelné masírování zlepšuje fyzickou i psychickou kondici, zbavuje napětí. Patří k nejlepším prostředkům jak odbourat každodenní stres.

 

Motto:

Planeta nepotřebuje víc úspěšných lidí.
Planeta zoufale potřebuje víc mírotvorců, léčitelů, restaurátorů, vypravěčů a milujících všeho druhu.
(Dalai Lama)