OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Napadne Vás proč právě masáž?

Protože žijeme v hektické době. Neustále spěcháme, řešíme různé záležitosti. Jsme neustále v jednom kole, neodpočíváme. Chceme být ti nejlepší a to si odnáší svou daň. Úspěch, uznání, prestiž, finance věci, které jsou hlavním cílem v našich životech a zapomínáme odpočívat. Neustálá práce, žádný pořádný odpočinek, žádná relaxace a z tohoto stresu a shonu dnes mívají většinou lidé nejen zdravotní, ale i psychické potíže.

Masáž je vlastně to nejmenší a nejjednodušší co si můžete dopřát a tím pro  sebe a své fyzické i duševní zdraví něco málo udělat. 

Pravidelné masírování zlepšuje fyzickou i psychickou kondici, zbavuje napětí. Patří k nejlepším   prostředkům jak odbourat každodenní stres.

 Julie Jánská

Kontakt : TEL.: +420 702 337 393

Platba  platební kartou aplikace  Trisbee

 Pracovní doba  

Pondělí  08:00 - 22:00
Úterý      08:00 - 22:00
Středa    08:00 - 22:00
Čtvrtek   08:00 - 22:00
Pátek       08:00 - 22:00
Sobota    09:00 - 22:00
Neděle    09:00 - 22:00

Relaxace a uvolnění

Masáž se ve většině případů používá jako prostředek fyzické a duševní relaxace, kde dochází k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů, zlepšení prokrvení a tím i látkové výměny, která napomáhá lepšímu a rychlejšímu průběhu léčby míst, na které je masáž aplikována. Velmi významné také bývá následné ovlivnění centrálního nervového systému. A dokonce i jednotlivých orgánů uvnitř těla přes reflexní oblouky a energetické dráhy (meridiány). Pokud mají být splněny tyto cíle, musí být masáž prováděna bez větších bolestí a násilí. Jinak dochází k reflexnímu stažení svalů, jako odezvy na bolest a výsledek je přesně opačný, než bychom v tomto případě očekávali. 

 • Proč právě masáž

  7. 6. 2018 | Článků:5

  Napadne Vás proč právě masáž? Proč chodit na masáže?Je nesporné, že odborně a kvalitně provedená masáž působí na tělesný i duševní stav člověka velmi kladně. Zájem o využívání masáží zvláště v poslední době silně stoupá. To souvisí s postupným lepším uvědoměním si hodnoty vlastního zdraví a potřeby relaxovat a s tím souvisí zlepšování výkonnosti a celkové kondice jak fyzické tak duševní. Masáž, zvláště manuální, může přímo i nepřímo přispívat k prevenci různých zdravotních obtíží např. bolestí svalů, šlach a kloubů. Masáží lze také zkvalitňovat regeneraci sil a přispět tak k rychlejšímu odstraňování únavy a stresu. Masáž může popřípadě i vyrovnávat i určité následky jednostranných činností, které jsou často příčinou zvýšené únavy, nesprávného držení těla a různých bolestivých stavů svalů. Masáž celého těla přispívá i ke zlepšení celkového vzhledu a zpomaluje vznik takových příznaků stárnutí organismu, jako je tvorba vrásek, zhoršení stavu kůže a podkoží a řada dalších. Celková masáž, zaměřená zvláště na svalový aparát a klouby, je důležitým doplňkem kvalitní tělesné kultury moderního člověka

 • Thajská olejová masáž | Relaxace a uvolnění

  31. 10. 2018

  Postup při thajské olejové masáži

  Thajská olejová masáž se provádí na masážním stole a nemáte při ní na sobě žádný oděv, pouze ručník. V tom je první rozdíl od tradiční thajské masáže. Další rozdíl spočívá v samotné technice. Využívá se olejů a masáž tedy není prováděná nasucho jako je tomu u tradičního postupu. Vybrat si můžete většinou z široké nabídky olejů. Používají se speciální aromatické (např. zelený čaj, jasmín, skořice, ylang ylang, citronová tráva, levandule, eukalypt) nebo panenské oleje (konopný či kokosový).

  Celá thajská olejová masáž začíná tím, že vaše ruce a nohy jsou systematicky promasírovány včetně konečků prstů. Tlaková masáž se pak provádí postupně od temene hlavy, pokračuje přes šíji k páteři. Dále je důkladně promasírováno zádové svalstvo, které se zcela uvolní. Stlačování akupresurních bodů je jemnější než u tradiční thajské masáže. Thajská olejová masáž se provádí v absolutním až do celkového uvolnění těla.

Relaxace a uvolnění